Apie mus

Kontoros įkūrėjas, buvęs Kauno apygardos teismo teisėjas ir teismo pirmininkas, dr. Albertas Milinis 2012 m. subūręs jaunų, iniciatyvių bei ambicingų teisės specialistų komandą, įkūrė advokatų kontorą MILINIS IR PARTNERIAI. Prieš tapdamas Kauno apygardos teismo teisėju ir teismo pirmininku, dr. Albertas Milinis 1992 – 1995 metais buvo Kauno rajono apylinkės teismo teisėjas ir teismo pirmininkas, dar ankščiau - Kauno rajono liaudies teismo teisėjas, teismo primininkas, Lietuvos TSR Teisingumo ministerijos Teisės propagandos ir teisinio auklėjimo skyriaus vyresnysis konsultantas.

Advokatų kontora MILINIS IR PARTNERIAI teikia teisines paslaugas tiek viešosios, tiek privatinės teisės srityse, atstovauja klientų interesus derybose, alternatyvių ginčo sprendimo procesuose, ikiteisminiuose ir teisminiuose ginčuose. Gina klientų teises ir interesus visų instancijų nacionaliniuose, užsienio valstybių ir arbitražo teismuose, tarpininkauja santykiuose su kitais fiziniais, juridiniais asmenimis, valstybinėmis institucijomis.

Advokatų kontoros teisininkai rengia procesinius dokumentus ir atstovauja klientus Europos Sąjungos Teisingumo ir Europos Žmogaus Teisių Teismuose. Konsultuoja klientus lietuvių, rusų, anglų, vokiečių ir prancūzų kalbomis. Advokatų kontora glaudžiai bendradarbiauja su Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Bulgarijos, Moldavijos, Azerbaidžiano, Ukrainos, Baltarusijos, Kanados advokatų kontoromis.

Advokatų kontoroje dirbantys teisininkai didelį dėmesį skiria ne tik praktinei veiklai, bet ir aktyviai dalyvauja mokslinėje veikloje, nuolat kelia kvalifikaciją seminaruose ir kursuose. Advokatų kontoros seniūnas dr. Albertas Milinis yra Vytauto Didžiojo Universiteto Teisės fakulteto lektorius, vadovėlių, knygų ir mokslinių straipsnių autorius, advokatė Giedrė Subačiūtė - Dulinskienė yra Kauno kolegijos Ekonomikos ir teisės fakulteto lektorė.